Skip to content

Czy przed smogiem można schować się w domu? Jak chronić się przed zanieczyszczeniem powietrza i czy w ogóle trzeba? Co to jest zanieczyszczenie wewnętrzne i zewnętrzne oraz czy są sposoby na to, aby chronić nie tylko siebie, ale i całe społeczności przed szkodliwymi substancjami znajdującymi się w powietrzu? I co wspólnego ma z tym Unia Europejska?
Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas najbliższego webinarium organizowanego przez HEAL Polska w ramach kampanii „Radoszczański nie dymi!”. Gościem specjalnym będzie Anna Dworakowska (Polski Alarm Smogowy).

czwartek, 30 listopada 2017, godz. 11.00 – 13.30

ZAREJESTRUJ SIĘ

Jesteś zaniepokojonym rodzicem, opiekunem osoby starszej, nauczycielem lub pracownikiem wydziału ochrony zdrowia, lekarką czy działaczem społecznym? To szkolenie on-line jest dla Ciebie. Zapraszamy w mieszkańców Powiatu Radomszczańskiego, ale także mieszkańców Lublina, Wejherowa czy Wrocławia, słowem każdego, kto chciałby wiedzieć więcej, niż można przeczytać w mediach.


*Webinarium
 to rodzaj wykładu, prezentacji, warsztatów lub seminarium transmitowany w czasie realnym przez Internet. Główną zaletą webinarium jest jego interaktywny charakter – możliwość wspólnego dzielenia ekranu (np. podczas prezentacji) i prowadzenia dyskusji przez uczestników bez wychodzenia z domu/ biura. By uczestniczyć w webinarium potrzeba jedynie łącza internetowego lub telefonicznego oraz słuchawek (z ew. mikrofonem). Po rejestracji na webinarium wysłana zostanie szczegółowa instrukcja obsługi programu ZOOM conference system, z którego będziemy korzystać.

Udział w webinarium jest bezpłatny.